K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP ZZNPL
BIP ZZNPL
BIP.gov.pl
    To jest wersja archiwalna z dnia: 07.01.2017, zmieniona z powodu:
    Zmiana składu Zarządu

    Składy Zarządów ZZNPL

    Składy Zarządów od początku dziłalności ZZNPL

     


     

    Kadencja I

    od 08.01.1991

    Przewodniczący:

    Paweł Gronkiewicz

    v-ce przewodniczący:

    Wojciech Mailnowski - (skarbnik)

    Andrzej Szubiński

    Członkowie:

    Leszek Konopka

    Witold Kowalski [od 01.10.1991]

    Włodzimierz Politowski

    Artur Raczyński [do 01.10.1991]

    Mirosław Sadowski

    Andrzej Sobczak

    Komisja Rewizyjna:

    Leszek Małolepszy

    Andrzej Michel


     

    Kadencja II

    od 14.01.1993

    Przewodniczący:

    Paweł Gronkiewicz

    v-ce przewodniczący:

    Leszek Konopka

    Andrzej Szubiński

    Członkowie:

    Paweł Dej

    Jacek Kalata [od 28.10.1993]

    Jerzy Matuszewski

    Bogdan Papis [do 01.05.1993]

    Dariusz Szporko

    Henryk Urbanowicz

    Komisja Rewizyjna:

    Wojciech Malinowski

    Andrzej Michel

    Janusz Twarowski


     

    Kadencja III

    od 13.03.1996

    Przewodniczący:

    Janusz Twarowski

    v-ce przewodniczący:

    Paweł Gronkiewicz

    Krzysztof Januszewski

    Członkowie:

    Dariusz Burakowski

    Andrzej Fedorowicz

    Marcin Kowalczyk

    Jerzy Matuszewski

    Grzegorz Owczarek

    Komisja Rewizyjna:

    Andrzej Michel

    Paweł Sznajder

    Andrzej Szubiński


     

    Kadencja IV

    od 24.11.1998

    Przewodniczący:

    Janusz Twarowski

    v-ce przewodniczący:

    Marcin Kowalczyk

    Paweł Sznajder

    Członkowie:

    Andrzej Boetzel

    Waldemar Kołkowicz

    Andrzej Michel

    Jarosław Raszkowski

    Jarosław Wieczorek

    Komisja Rewizyjna:

    Paweł Dej

    Janusz Janczewski [od 20.09.1999]

    Marian Siekierzyński [do 02.09.1999]

    Andrzej Szubiński [do 20.10.2000]

    Lech Wichowski [od 20.10.2000]


     

    Kadencja V

    od 26.10.2001

    Przewodniczący:

    Marcin Kowalczyk

    v-ce przewodniczący:

    Janusz Janczewski

    Paweł Sznajder

    Członkowie:

    Piotr Cichocki

    Waldemar Kołkowicz

    Andrzej Michel

    Andrzej Tomczak

    Lech Wichowski

    Komisja Rewizyjna:

    Paweł Dej

    Grzegorz Gadomski

    Krzysztof Januszewski


     

    Kadencja VI

    od 17.11.2004

    Przewodniczący:

    Andrzej Szubiński

    v-ce przewodniczący:

    Janusz Janczewski

    Paweł Sznajder

    Członkowie:

    Andrzej Boetzel

    Grzegorz Gadomski

    Andrzej Michel

    Andrzej Tomczak

    Robert Skalski [od 01.11.2006]

    Zenon Wolny [do 23.10.2006]

    Komisja Rewizyjna:

    Dariusz Burakowski

    Krzysztof Januszewski

    Dariusz Szostak


     

    Kadencja VII

    od 07.11.2007

    Przewodniczący:

    Janusz Janczewski [do 23.04.2008]

    Krzysztof Kaczorek [od 16.06.2010]

    Janusz Twarowski [od 23.04.2008 do 16.06.2010]

    v-ce przewodniczący:

    Robert Gajewski [od 16.06.2010]

    Grzegorz Grzybowski [do 23.04.2008, od 16.06.2010]

    Andrzej Perdeus [od 29.05.2008 do 16.06.2010]

    Jarosław Raszkowski [do 23.04.2008]

    Robert Skalski [od 23.04.2008 do 16.06.2010]

    Członkowie:

    Wojciech Barbasiewicz [od 29.05.2008]

    Andrzej Druś [do 16.06.2010]

    Grzegorz Gadomski [do 16.06.2010]

    Robert Gajewski [od 20.08.2008 do 16.06.2010]

    Krzysztof Kaczorek [od 29.05.2008 do 16.06.2010]

    Andrzej Michel [od 16.06.2010]

    Andrzej Paczkowski [od 29.05.2008 do 16.06.2010]

    Andrzej Perdeus [do 29.05.2008, od 16.06.2010]

    Janusz Posim [od 20.08.2008]

    Robert Skalski [do 23.04.2008, od 16.06.2010]

    Ryszard Stachera [od 16.06.2010]

    Janusz Twarowski [do 23.04.2008, od 16.06.2010]

    Komisja Rewizyjna:

    Paweł Sznajder

    Andrzej Szubiński

    Andrzej Tomczak


     

    Kadencja VIII

    od 03.12.2010

    Przewodniczący:

    Robert Skalski

    v-ce przewodniczący:

    Grzegorz Grzybowski

    Krzysztof Kaczorek

    Członkowie:

    Janusz Janczewski [do 13.02.2013]

    Andrzej Michel

    Paweł Sznajder

    Andrzej Tomczak [do 13.02.2013]

    Komisja Rewizyjna:

    Wojciech Barbasiewicz

    Ryszard Stachera

    Andrzej Szubiński


     

    Kadencja IX

    od 03.12.2013

    Przewodniczący:

    Robert Skalski

    v-ce przewodniczący:

    Grzegorz Grzybowski

    Krzysztof Kaczorek

    Członkowie:

    Cezary Królak

    Andrzej Michel

    Paweł Sznajder

    Tomasz Wójcikowski

    Komisja Rewizyjna:

    Jarosław Aleszko

    Artur Raczyński

    Andrzej Szubiński

     


     

    Kadencja X

    od 04.01.2017

    Przewodniczący:

    Robert Skalski

    v-ce przewodniczący:

    Grzegorz Grzybowski

    Cezary Królak

    Członkowie:

    Monika Chyc-Gazdeczka

    Krzysztof Kaczorek

    Andrzej Michel

    Paweł Sznajder

    Komisja Rewizyjna:

    Jarosław Aleszko

    Sławomir Lipski

    Artur Raczyński


     

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Andrzej Michel
    Publikacja dnia: 07.01.2017
    Podpisał: Andrzej Michel
    Dokument z dnia: 07.01.2017
    Dokument oglądany razy: 3126
Strona podmiotowa Związku Zawodowego Naziemnego Personelu Lotniczego